Něco o mně


Má láska k fotografii se objevila před několika lety, kdy jsem začala zachycovat okamžiky každodenního i svátečního života pro svou radost. Postupem času se z koníčku stávala počínající dráha "rodinného fotografa", až jsem se dostala sem. Do bodu, kdy mohu svou práci nabídnout dalším lidem a potěšit tak další a další srdce.

Jsem studentkou gymnázia a mám rozmanité zájmy. Atmosféra knih, písní či četných procházek do nádherné přírody se stala mým každodenním společníkem a promítá se i do mé práce. Naplňuje mě cestování, poznávání nových míst a lidí ze všech koutů světa a snažím se odtud čerpat inspiraci. 

Můj styl focení je, řekla bych, poměrně osobitý a vždy se snažím vystihnout atmosféru konkrétního okamžiku. Jsem vždy otevřena Vašim případným nápadům a přáním. Domluva na výsledných snímcích je tak možná již dopředu, na místě i po zaslání prvních prezentačních fotek. Samozřejmostí jsou jak barevné tak černobílé fotografie, jež budou vytvořeny na Vaši žádost. Důležitá je pro mě Vaše spokojenost a radost ze zachycených vzpomínek.

Ráda poznám Vás, Vaši rodinu, přátele, mazlíčky a duše plné zážitků! Neváhejte se na mě proto obrátit s jakýmkoli dotazem.